top of page
cam filmi bursa A.R.R

XPEL PRİME  güneşe karşı koruma filmi  

XPEL PRİME araç  cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür.

automotive-thin.jpg
automotive-thin.jpg
XPEL-PRIME-CS-Window-Tint-SCF-sm-new_edited.jpg
 XPEL Prime CS
XPEL-PRIME-HP-Window-Tint-SCF-sm-new.jpg

XPEL Prime HP

XPEL-PRIME-XR-Window-Tint-SCF-sm-new.jpg
XPEL Prime XR
XPEL-PRIME-XR-PLUS-Window-Tint-SCF-sm-new.jpg
XPEL Prime XR Plus

XPEL PRIME CS Cam Filmleri aracınızı ve yolcularınızı korumasının yanısıra sürüşünüzün daha konforlu olması için tasarlanmıştır. Ürünlerimizin her biri en yüksek kalite standartlarında geliştirilmiş ve XPEL’in kapsamlı garantileri ile desteklenmektedir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı %99 UV koruması sağlar. Parlamayı Azaltır PRIME CS güneş parlamasını azaltarak görüşü arttırır ve göz yorgunluğunu azaltır. Konforlu Hissettirir PRIME CS cam filmleri güneş ısısı kaynaklı radyasyonu bloke ederek aracınızı konforlu bir sıcaklıkta tutar ve yakıt verimliliğini arttırır. Kesintisiz Bağlantı PRIME CS ürünümüz metalize katman içermez, böylece radyo, cep telefonu ve bluetooth sinyalleri ile parazit oluşmamasını sağlar. İyi Görünür PRIME CS camlarımızdaki siyah renk tonu yıllar içinde bozulma veya morarma yapmaz.

Hibrit boyalı metal yapı ile geliştirilen PRIME HP, geleneksel boyalı cam filmlerden daha iyi ısı yansıtma özelliği sunar. Geliştirilmiş yansıtıcı yüzeyi, değer ve performansın mükemmel bir karışımı olmasını sağlar. Hibrid Metal Yapı PRIME HP geleneksel boyalı filmlere kıyasla daha fazla yansıtıcı kaplamaya sahip daha yüksek ısı koruması sunar. UV Işınlarına Karşı Koruma PRIME HP, SPF 1000 koruma seviyesi ile çeşitli cilt kanserlerine, erken yaşlanmaya ve cilt hasarına yol açabilecek zararlı UV ışınlarının %99’unu etkili bir biçimde bloke eder. Kesintisiz Bağlantı PRIME HP metalize katman içermesine rağmen, özellikle formüle ettiğimiz hibrid yapısı radyo, cep telefonu ve bluetooth sinyalleri ile parazit oluşturmaz. İyi Görünür PRIME HP serimizdeki siyah renk “Cam Üreticilerinin” karartılmış camlarıyla iyi bir uyum sağlar ve uzun yıllar boyunca rengini korur.

Nano seramik bir yapı kullanan PRIME XR, yıllar boyunca aynı kusursuz görüntü kalitesi sağlar. Görüntü kalitesi netliği konusunda kusursuzdur. %88'e varan kızılötesi ışını engeller. Seramik Partikül Teknolojisi Uygulama kolaylığı sağlamasının yanı sıra metal ve metal oksit nano parçacıklar içeren tescilli karışımı sayesinde kızılötesi ısıya karşı sağlam bir bariyer görevi görmektedir. Üstün Isı Engellemesi Çok katmanlı nano-seramik partikül teknolojimiz kızılötesi ısının %88 ’ini bloke etmektedir. UV Işın Koruması PRIME XR SPF 1000 koruma seviyesi ile çeşitli cilt kanserlerine, erken yaşlanmaya ve cilt hasarına yol açabilecek zararlı UV ışınlarının %99’unu efektif bir biçimde bloke eder. Daha Fazla Netlik Geçmişte daha koyu tonda cam filmleri tercih edilirdi. Çok katmanlı nano yapılı PRIME XR sayesinde ise görüşünüzden kısıtlama yapmadan ultra yüksek performans elde edebilirsiniz. Kesintisiz Bağlantı Dijital dünyada kesintisiz iletişim çok önemlidir. PRIME XR radyo, cep telefonu ve bluetooth sinyalleri ile parazit oluşturmaz.

PRIME XR PLUS, çok katmanlı nanoparçacık teknolojisi sayesinde %98 Kızılötesi ışınları engeller. En yüksek ısı reddi özelliğine sahip uzun ömürlü otomobil cam filmi serisidir. XR PLUS ısı koruma teknolojisini mükemmelliği yeniden tanımlamanın yanı sıra ve sizi konforlu ve güvende tutmak için performans sergilemektedir. Seramik Partikül Teknolojis Uygulama kolaylığı sağlamasının yanı sıra metal ve metal oksit nano parçacıklar içeren tescilli karışımı sayesinde kızılötesi ısıya karşı sağlam bir bariyer görevi görmektedir. Üstün Isı Engellemesi Çok katmanlı nano-seramik partikül teknolojimiz kızılötesi ısının %98 ’ini bloke etmektedir. UV Işın Korumas PRIME XR SPF 1000 koruma seviyesi ile çeşitli cilt kanserlerine, erken yaşlanmaya ve cilt hasarına yol açabilecek zararlı UV ışınlarının %99’unu efektif bir biçimde bloke eder. Daha Fazla Netlik Geçmişte daha koyu tonda cam filmleri tercih edilirdi. Çok katmanlı nano yapılı PRIME XR sayesinde ise görüşünüzden kısıtlama yapmadan ultra yüksek performans elde edebilirsiniz. Kesintisiz Bağlantı Dijital dünyada kesintisiz iletişim çok önemlidir. PRIME XR radyo, cep telefonu ve bluetooth sinyalleri ile parazit oluşturmaz.

oto cam filmi bursa,okul cam fimi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkezi cam filmi bursa,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmi bursa,ev cam filmi bursa ,oto acam filmi bursa,araba cam filmi bursa,monitör koruyucu cam filmi bursa,boyayı koruyan cam film bursa boyanın çatlamasınıengelleyen cam filmi bursa, sararmasınıengelleyen cam filmi , yıldızlı cam filmi iş yeri kaplama cam filmi cam filim parlak

xpel.prime_.Logo_.png
Xpel_prime_xr_UV_engelleme.png
güvenlik cam filmi bursa ,xpel oto cam filmi bursa llumar cam filmi bursa
XPEL SECURITY Eminyet ve güvenlik cam filmİ

.Ultraviole güneş ışınların koruma kalkanı serisi sizi güneşe karşı koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur. UV güneş koruması, araba camın daha zor patlaması ile birlikte normal camlara nazaran hırsızların arabaya girmesini de zorlaştırmaktadır.

xpel-certified-installer-dealer-1024x448.jpg
uv cam filmi bursa llumar

XPEL PRİME UV Koruma filmi cam filmi bursa,oto cam filmi bursa, bina cam filmi bursa

XPEL PRİME UV Koruma, otomobil camlarını karartmadan ve boyamadan UV ışınlarının %99,9’unu içeri girmesini engeller. Deri ve kanser hastalıklar kuruluşu sizi ve ailenizi ultraviole ışınlara karşı cam filmi kullanarak korunmanızı tavsiye eder. UV Koruma Kalkanı arabanızın görünmeyen koruyucusudur.

xpel-prime-xr-listing.jpg
şeffaf kaput koruma filmi xpel

XPEL EXTREME BOYA KORUMAS KAPUT KORUMA FİLMİilmi bursa,oto cam filmi bursa, bina cam filmi bursa

XPEL EXTREME arabanızın güzel görüntüsünü bozmadan görsel açıdan mükemmel bir dizaynın yanı sıra zayıf olan bölgelerin aşınmasını, çizilmesini, kötü yollardan, kışın karda atılan kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlardan engelleyerek korumaktadır.

129337499_3668207653226179_1768800469888873001_n.jpg
unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page