top of page
xpel_ultimate_banner.jpg
ppf kaput koruma seffaf kaput koruma
üst seviyede parlaklık
ppf kaput koruma şeffaf kaput koruma filmi
200 mikron kalnlık sanki zrh

XPEL XTREME Boya Koruma Filmi

Güçlü savunma.
Şeffaf Boya Koruyucu Film aracınıza gelebilecek yabancı maddelere, göçüklere, küçük çiziklere ve taş zedelemelerine karşı korunma sağlar.

Yolun tehlikelerine karşı koruma.
Aracınızda oluşacak ilk çizik canınızı sıkacaktır. Bu sorunu yaşamamak ve otomobilinizin daha uzun süreyle yeni görünmesini sağlamak için sektörün en sağlam boya koruma filmini kullanın. Parlak, neredeyse görünmez bir kalkan oluşturan XPEL ® Kaput Koruyucu Film otomobilinizi günlük sürüşün neden olduğu zararlara karşı korur.

En çok gerek duyduğunuz yerde koruma.
Kalite ve netlik açısından sınıfının en iyisi, XPEL Kaput Koruyucu Film, yolda önünüze çıkabilecek tehlikelerde üstün dayanıklılığa sahiptir, hasara karşı aracınızın en zayıf bölümlerini korumanıza yardımcı olur.

Aracınızın görünümünü en iyi şekilde koruyun.
XPEL Boya Koruyucu Film ile otomobilinizi her zamanki gibi yıkayabilir, cilalayabilir ve bakımını yapabilirsiniz. Uyguladığınız araç ister otomobil, ister ticari araç olsun, XPEL kaput filmi aracınızın görünümünü en iyi seviyede tutmak için en iyi seçeneği size sunacaktır.

Farkı ortada.
XPEL ® Boya Koruyucu Film önde gelen rakiplerinden %33 daha kalındır ve konu otomobiliniz korumak olunca size en güçlü savunmayı sunar. Aracınızı taş, mıcır, kışın serpilen tuz ve kum gibi önünüze çıkan her türlü tehlikeden kaynaklanabilecek çizilmelere karşı korur. XPEL Boya Koruyucu Film arabanız için görünmez koruma kalkanıdır.

Güvenebileceğiniz kalite.
ABD‘de üretilen yüksek performanslı XPEL® cam filmleri tüm dünyada evleri, işyerlerini ve araçları korurken aynı zamanda ayrı bir stil katar. XPEL ürünleri, kaliteli görünümleri ve sağlamlıklarıyla tanınır. Uygulaması profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen XPELcam filmleri, sektördeki en iyi garanti şartlarıyla desteklenir.* Geniş ürün gamı ve yenilikçiliği XPEL dünyanın en çok tercih edilen, en saygın cam filmi markalarından biri haline getirmiştir.

garanti detayları için bayinizle görüşünüz.

 

unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page