top of page
imagesL2LI2TAL.jpg

imagesL2LI2TAL.jpg

roomtrees.jpg

roomtrees.jpg

images18ZF8680.jpg

images18ZF8680.jpg

imagesRZIGXN9W.jpg

imagesRZIGXN9W.jpg

images.jpg

images.jpg

XPEL-Turkiye-Kurumsal-Logo(1)_edited_edi

XPEL PRİME bina cam filminin ayrıcalıkları

 

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır. Bugünün evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Çekici olduğu kadar bir çok problemi ve olumsuzluğuda beraberinde getirir.

   Örneğin aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ya da soğuk havalarda ısı kaybından dolayı fazla yakıt tüketiminin sarf edilmesi ve ayrıca halılar ve mobilyaların solması ile perdelerin sararmasına neden olmaktadır.

bina cam filmi bursa,dekoratif cam filmşi bursa
XPEL PRİME cam filmiyle mekanınız güzel görünüme kavusun,,!

 

Cam Filmi Nedir ?

XPEL PRİME  cam filmi yüksek performanslı metalik polyester ile kaplıdır ve cam yüzeylerde yeterli güneş izolasyonu sağlamaktadır.

   XPEL PRİME filmleri üretiminde püskürme metodu ile metal alaşımın filme dönüşmesi ile sağlanır. Tabakalar, derin çiziklere ve ısıya karşı dayanıklı bir kaplama olarak üretilmiştir.

XPEL  PRİME  filmleri parlak veya mat olarak , sade, renkli ve
 değişik şekilli desenler ile üretilmiştir. Kullanılan filme
bağlı olarak, XPEL PRİME ışığı %12 den %93 e kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99’unu engeller, parlak ışığın %92’sini keser ve camın yalıttığı güneş ısısının %76’sına kadar engeller.

cam filmi bursa,dekoratif cam filmi bursa
size özel tasaraımlar
 siz arzu ediniz biz gerçekleştirelim
BİNA CAM FİLMİ BURSA,OFİS CAM FİLMİ BURSA
XPEL PRİME EV OFİS CAM FİLMİ %  99 UV GÜNEŞDEN KORUMA  % 45 ENERJİ TASARUFU

 
                        XPEL PRİME cam filmleri her türlü mimari camın kusursuz tamamlayanıdır

* Sıcaklığın ayarlanması ile rahatlığı arttırır
* Enerji masraflarını azaltır
* Mobilya ve kumaşları korur
* Yansımayı azaltır
* UV ışınlarını %99 engeller

roomtrees.jpg
yazın güneşin zararlı ışınlarından korunun  XPELİN  konforunu mekanınzda his edin

.Mekanlara Güzellik Katar

   Cam film uygulamaları cilalalama / boyama  masrafları olmaksızın mülk sahibine rahatsızlık vermeden binalara yeni bir görüntü kazandırmaktadır. Değişik renk ve örneklere sahip geniş bir yelpazede sahip mürekkepli yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş filmler binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir.
   Binaların içerisi XPEL PRİME  ile güzel ,rahat yansımasız bir görüntüye ve dışardan da bina dizaynını bozmayan tek bir görüntüye sahiptir.

Size Özel

  Transparan ve gün ışığı yansıtan filmler camınıza ışığın girmesine imkan verdiği gibi meraklı gözlere karşı koruma görevini yapmaktadır. Ayrıca opak filmler sayesinde bina iç dekorasyonunuzda değişik alternatifler oluşturabilirsiniz.

xpel-vision.jpg

Sıcak ve parlak ışığın azaltılması – Konforun artması
   Ofiste çalışırken ya da evde dinlenirken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak ,göz kamaşmasına , yorgunluğa ve konsantrasyon bozukluğuna yol açar . XPEL PRİME, camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve güneşli alanlar arasındaki sıcaklık balansını oluşturur, sert ve rahatsız edici ışığı engeller. İş yerlerinde kullanıldığı takdirde çalışma ortamı daha konforlu olacağından çalışanların üretim gücü artar.

Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır
   Kışın binaların içine camlardan soğuk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan XPEL PRİME filmi  camın iç yüzeyine kaplanarak %30 ısı kaybını azaltır. Yazın binanın soğutulması için yapılan masraflar XPEL RİME fimi ile güneş sıcaklığını %79 kadar geri yansıtılmasıyla azalır.

Ev eşyaların ömrünü uzatır
   Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan XPEL PRİME filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarların %99 engellenmiş olur, Bu da mobilyaların,halıların,perdelerin ve duvar kağıtlarının uzun ömürlü olacağı anlamına gelir.

Unknown Track - Unknown Artist
00:00 / 00:00
unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page