top of page

 

SİZDE BU ÖZELLİKLERDEN FAYDALANMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

 

Emniyet – Enerji Tasarrufu – UV Koruma – Güvenlik – Konfor

Artık emniyetinizi, enerji tasarrufunuzu, UV ışınlarına karşı korunmayı – ve saldırganları caydırmayı LLumar Magnum emniyet ve güvenlik filmleri ile kolayca sağlayıp hayat standardınızı yükseltebilirsiniz.

 

bunları
biliyormuydunuz
GÖRÜNMEZ GÜÇTEKİ KORUMA

Saldırılarda, doğal afetlerde, şiddet olaylarında veya kazalarda binalarınızın camları kırılır, etrafa dağılan cam parçaları hasara, yaralanmalara ve ölümlere yol açabilir. Gerçek şu ki, – önlem amacıyla olsa da - binaların, restoranların, otellerin ve evlerin tamamını ya da bir bölümünü LLumar Magnum emniyet ve güvenlik filmleri ile ölümcül cam parçaların yol açtığı hasarlara karşı, kontrol altında tutmak mümkündür.

LLumar Magnum filmleri özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Eski ya da yeni camın iç kısmına kolayca uygulanabilir. Film cama uygulandığında, camı görünmez bir tabaka şeklinde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Bunun sonucunda depremin, fırtınanın ya da terörün yol açtığı cam kırıklarının etrafa saçılıp yaralanmaların oluşması önlenir. Olası şiddetin veya hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur

enerji tasarufu

DAHA ÇOK ENERJİ TASSARUFU SAĞLANIR

LLumar Magnum filmlerin içeriğinde ayrıca sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler sayesinde enerji tasaruffunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

MÜKEMMEL NET GÖRÜNTÜ

LLumar Magnum filmlerini kullanırken estetik görüntüden ödün vermek zorunda kalmazsınız. LLumar Magnumum kusursuz net görünütüsü sayesinde sararma veya flu bir görüntü asla oluşmaz.

HEM ÇOK KOLAY – HEM ÇOK DAYANIKLI

LLumar filmlerin avantajları çok fazla; uygulaması hızlı, temiz ve uzun ömürlüdür. LLumar Magnum piyasadaki en uzun ömürlü filmlere ve patentli reziztans kaplamasına sahiptir. Bakımı da ayrıca kolaydır. LLumar Magnum ile kaplanmış camlar geleneksel temizlik metodları ile temizlenebilir.

caydırıcı koruma

HIRSIZLARI CAYDIRIR, AYAKLANMALARADA KORUR

 

LLumar Magnum filmleri diğer kolay kırılabilen camlara göre kırılan camı parçalanmadan bir bütün halinde tutarak hırsızların camı kırıp amaçlarına ulaşmasına engel olur.

Özel tedbirlerin eklenmesiyle pencere ve diğer yüzeyleri görünmez hale getirerek kendinizi saldırganlardan koruyabilirsiniz. Anti graffiti filmi kolayca camın üzerine uygulanabildiği gibi saldırılardan dolayı oluşabilecek cam masraflarından da sizi kurtarır.

Ayrıca LLumar filmleri dünyanın en iyi cam koruma filmleri üreticisi olan CPFilmleri şirketinin garantisi altındadır.

unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page