top of page

LLumar magnum SALDIRILARA  KARŞI  KORUMA

YÜZEYLERİN KAPLANMASINA YARDIMCI OLUR

LLumar Magnum Emniyet ve Güvenlik film serisinin bir parçası olan LLumar Magnum Graffiti Film, kolay hasar almaya meyilli cam ve yüzeyler için komple bir yüzey koruma sistemi sunmaktadır. Polyester film katmanlarından oluşan, özel yapıştırıcı ve ultraviole ışın engelleyicisi ile donatılmış olan bu film hasar vermek isteyenler tarafından görülememektedir. LLumar Magnum Graffiti Film, saldırganlar, yağmacılar ve oto hırsızlarına karşı koruma sağlamaktadır

saldırılara koruma

CAMLARIN KIRILMASI ZORLAŞTIKÇA, HIRSIZLIKTA ZORLAŞIR

Mağaza sahiplerini en çok zarara uğratan konu ,camının tuzla buz edilip değerli eşyaların çalınmasındır. Florida Mağazalar Organizasyonu, yaptığı istatistiğe göre bu tip hırsızlık olayların maliyeti ya da zararı dükkan sahibine 26.000 $ ile 100.000 $ arasındadır . Hatta bir kuruluş kendi mağazalar zincirinin bir departmanında bu gibi hırsızlıklardan dolayı 2 milyon $ kaybettiklerini rapor etmiştir.

üst düzey koruma

ÇİZİĞE KARŞI DAYANIKLI KAPLAMA

Sadece LLumar magnum filmin, çiziklere karşı dayanıklı ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan patentli bir kaplaması mevcuttur. Bu film piyasadaki polyester filmlere uygulanan en sağlam ve dayanıklı olanıdır. Filmlerin kalınlığı sayesinde camların görünmezliği ortadan kaldırılıp, çizikleri engelleyen kaplama sayesinde saldırganların camlara rahat ulaşabileceği hissi verilmektedir.

caydırıcı koruma

SALDIRILARA KARŞI KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU CAM FİLMLERİMİZDİR.

Bu tarz olayların yol açtığı büyük kayıplara karşı güvenliği artıran bir özelliğe sahiptir. Kaliteli yapıştırıcısı sayesinde, LLumar graffiti film saldırı sonucunda kırılan cam ve çerçeveyi bir bütün olarak tutarak camın parçalanmasını engeller ve böylece hırsızlık vakalarına karşı uzun süre koruma sağlar. Camların dayanıklılık süresini uzattığı için, film olmayan camın parçalanma süresinden daha uzun bir sürede camları korur. LLumar graffiti film güçlü özelliği sayesinde oto hırsızlıklarına ve kaptı kaçtıya karşı çaydırıcı bir silahdır.

güvenlik ve görsellik

.KORUMA ve GÜZEL GÖRÜNTÜYÜ BİRARADA SAĞLAR

LLumar Magnum Graffiti Film sadece pencere ve yüzeyleri korumakla kalmaz… Fonksiyonellik ve güzel görüntüden ödün vermeden tüm cam ve yüzeyleri mükemmel filmleri ile hem korur hem dış görünümünü güzelleştirir. LLumar Mangnum Graffiti Filmlerinin tüm kalınlık dereceleri saldırganların anlayamıyacakları kadar şeffaf bir görünüm sağlamaktadır. Şeffaflık ve netlik çok önemli bir unsurdur. Llumar Magnum Graffiti Film ile camlar net görünüm kazanır. Bu sebeplerden çok yönlü uygulama alternatifleri ile her türlü mekanlarda kullanılması cazip gelmektedir.

ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDA BAŞARILI ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTEDİR

LLumar Graffiti Filmlerini her türlü iş alanlarında görebilirsiniz; örn.: mağazalar, alışveriş merkezleri, sinemalar, iş merkezleri, kamu binaları.. LLumar Graffiti Filmlerini vitrinlerde, pencerelerde, tuvalet aynalarında, metro camlarında, kapılarda, asansörlerde ve bina dış cephelerinde görebilirsiniz. Ayrıca, LLumar Graffiti Filmleri, zararlı UV ışınlar yüzünden camların arkasında bulunan cisimlerin solmasını ve deforme olmasını üstün özellikleri sayesinde % 99 engeller.

kaliteli işçilik

MONTAJI KOLAYDIR

LLumar Mangum graffiti film dikey veya oval cama, aynaya ve paslanmaz çeliğe, alışveriş merkezlerine, otobüslere, iş merkezleri veya metrolara uygulanabilinir, montajı profesyonel ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolayca yapılmaktadır. Tekrar kullanılabilme özelliğine sahip bir ürün olduğundan direkt olarak yüzeye monte edilebilinir, kolayca geri çıkartabilinir ve başka bir yüzeye yapıştırabilinir.

bursa,güvenlik filmi bursa,dekorosyon filmi bursa,dekoratif filmler bursa,araç filmi bursa,araç kaplama cam filmi bursa,kaput filmi bursa,boya koruma filmi bursa,cam filmi,3m A.R.R cam filmi bura,3m arr cam filmleri bursa,llumar cam filmleri bursa, solarmaster cam filmi bursa,arr bina cam filmleri bursa ,arr cam bursa,bursa cam filmibursa,cam filmi mat bursa,okul cam filmi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkez cam filmi bursa,,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmibursa,ev cam filmi bursa,oto cam filmi bursa,araba cam filmi bursa,bursa oto cam filmi bursa,boyayı koruyan cam filmi bursa,boyanın çatlamasını engeleyen cam filmi bursa,boyanın sarmasını engeleyen cam filmi bursa, 3m cam filmi bursa, arr llumar 3m cam filmi bursa,yıldızlı cam filmi bursa,mavi cam filmi bursa yeşil cam filmi bursa, kırmızı cam filmi bursa lacivert cam filmi bursa,sefaf cam filmi bursa,sarı cam filmi bursa,gumuş cam filmi bursa,aynalı cami filmi bursa,parlak cam filmi bursa krom cam filmi bursa,fabrika cam filmi bursa,bursa cam filmi bursada bursa,balkon cam filmi bursa,ofis cam filmi bursa,pencewre cam filmi bursa,amerikan cam filmi bursa,bursa amerikan cam filmi bursa,amerikan cam filmi bayisi bursa,arr cam filmi bursa bayisi bursa,tır cam filmi bursa,tekne cam filmi bursa,araç cam filmi gidirme bursa,oto cam fimi kaplama bnursa,detaylı temizlik bursa,en iyi cam filmi bursa,e iyi cam filmi yapan yerler bursa,en iyi cam filmi çeken yer bursa,depo cam filmi bursa,villa cam filmi bursa,amerikançizlmez cam filmi bursa,araç kaplama bursa,folyo kaplama bursa,beyz film bursa,şefaf film bursa,ot cam bursa,   
cam filmi bursa,güvenlik filmi bursa,dekorosyon filmi bursa,dekoratif filmler bursa,araç filmi bursa,araç kaplama cam filmi bursa,kaput filmi bursa,boya koruma filmi bursa,cam filmi,3m A.R.R cam filmi bura,3m arr cam filmleri bursa,llumar cam filmleri bursa, solarmaster cam filmi bursa,arr bina cam filmleri bursa ,arr cam bursa,bursa cam filmibursa,cam filmi mat bursa,okul cam filmi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkez cam filmi bursa,,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmibursa,ev cam filmi bursa,oto cam filmi bursa,araba cam filmi bursa,bursa oto cam filmi bursa,boyayı koruyan cam filmi bursa,boyanın çatlamasını engeleyen cam filmi bursa,boyanın sarmasını engeleyen cam filmi bursa, 3m cam filmi bursa, arr llumar 3m cam filmi bursa,yıldızlı cam filmi bursa,mavi cam filmi bursa yeşil cam filmi bursa, kırmızı cam filmi bursa lacivert cam filmi bursa,sefaf cam filmi bursa,sarı cam filmi bursa,gumuş cam filmi bursa,aynalı cami filmi bursa,parlak cam filmi bursa krom cam filmi bursa,fabrika cam filmi bursa,bursa cam filmi bursada bursa,balkon cam filmi bursa,ofis cam filmi bursa,pencewre cam filmi bursa,amerikan cam filmi bursa,bursa amerikan cam filmi bursa,amerikan cam filmi bayisi bursa,arr cam filmi bursa bayisi bursa,tır cam filmi bursa,tekne cam filmi bursa,araç cam filmi gidirme bursa,oto cam fimi kaplama bnursa,detaylı temizlik bursa,en iyi cam filmi bursa,e iyi cam filmi yapan yerler bursa,en iyi cam filmi çeken yer bursa,depo cam filmi bursa,villa cam filmi bursa,amerikançizlmez cam filmi bursa,araç kaplama bursa,folyo kaplama bursa,beyz film bursa,şefaf film bursa,ot ca

unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page