top of page
cam filmi bursa A.R.R
güvenlik cam filmi bursa ,xpel oto cam filmi bursa llumar cam filmi bursa
uv cam filmi bursa llumar
şeffaf kaput koruma filmi xpel

XPEL PRİME  güneşe karşı koruma filmi  

XPEL PRİME araç  cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür.

XPEL SECURITY Eminyet ve güvenlik cam filmi bursa,oto cam filmi bursa, bina cam filmi bursa

.Ultraviole güneş ışınların koruma kalkanı serisi sizi güneşe karşı koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur. UV güneş koruması, araba camın daha zor patlaması ile birlikte normal camlara nazaran hırsızların arabaya girmesini de zorlaştırmaktadır.

XPEL PRİME UV Koruma filmi cam filmi bursa,oto cam filmi bursa, bina cam filmi bursa

XPEL PRİME UV Koruma, otomobil camlarını karartmadan ve boyamadan UV ışınlarının %99,9’unu içeri girmesini engeller. Deri ve kanser hastalıklar kuruluşu sizi ve ailenizi ultraviole ışınlara karşı cam filmi kullanarak korunmanızı tavsiye eder. UV Koruma Kalkanı arabanızın görünmeyen koruyucusudur.

XPEL EXTREME BOYA KORUMAS KAPUT KORUMA FİLMİilmi bursa,oto cam filmi bursa, bina cam filmi bursa

XPEL EXTREME arabanızın güzel görüntüsünü bozmadan görsel açıdan mükemmel bir dizaynın yanısıra zayıf olan bölgelerin aşınmasını, çizilmesini, kötü yollardan, kışın karda atılan kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlardan engelleyerek korumaktadır.

Cam filmi bursa, güvenlik filmi bursa, dekorasyon filmi bursa , dekoratif filmler bursa , araç filmi bursa, oto lastik filmi bursa , kaput filmi bursa, boya koruma filmi türkiye satışı yapan firmanın ürün tanıtımlarını içeren katoloğlar elimizde bulunur.boya soyulmasını engeller ve boyanın canlılığını ve parlaklığını ömür boyu korur. cam filmi Otomobilinizi, arr cam filmi bursa ile korur boya koruyucu filmi ile koruyun.cam filmi mat

oto cam filmi bursa,okul cam fimi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkezi cam filmi bursa,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmi bursa,ev cam filmi bursa ,oto acam filmi bursa,araba cam filmi bursa,monitör koruyucu cam filmi bursa,boyayı koruyan cam film bursa boyanın çatlamasınıengelleyen cam filmi bursa, sararmasınıengelleyen cam filmi , yıldızlı cam filmi iş yeri kaplama cam filmi cam filim parlak

unnamed_edited.jpg

A.R.R CAM FİLMİ

ARAÇ KAPLAMA SİSTEMLERİ

Original.png
bottom of page